Mesačná chvastačka - január 2015

Toto meme má na svedomí Judit.

Ako na konci každého mesiaca som pre vás nachystala mesačnú chvastačku, aby som sa podelila s knihami, ktoré mi za daný mesiac pribudli. Samozrejme, natočila som aj video. No kvôli problémom s internetom sa mi ho doteraz nepodarilo publikovať. Preto vám moje úlovky ukážem aspoň v článkovej podobe.

Hneď na úvod vám poviem, že toľko kníh som v januári nečakala. Očakávala som približne 8 kníh, keďže som mala meniny a tiež som mala niečo v pláne. No túto haldu určite nie. Prvou skupinou kníh sú recenzné výtlačky, ktoré sú tentokrát len tri (a jeden stále nie je zrecenzovaný, lebo som lenivá.) Prvou knihou je India Place od Samanthy Young, ktorú som dostala z Ikaru a je to štvrtý diel série Dublin Street. Šok z pádu som dostala z iParku a obe tieto knihy sa mi veľmi páčili. Ďalšou a poslednou recenznou knihou je kniha Klinika lásky, ktorú mi venoval autor Martin Petro a pripojil aj vtipné venovanie. Taktiež sa mi podarilo dve knihy vymeniť a tak sa ku mne dostali knihy Jana a Živly noci. Janu som už raz čítala, ale chcela som ju mať doma a dala som si okamžitý reareading. Knihu Chlapec v pásikavom pyžame som dostala od Ľuboša, ktorú ju už nechcel a tak mi ju venoval, za čo mu veľmi pekne ďakujem . 

Ako som už spomínala mala som aj meniny, preto som dostala niekoľko kníh. Prvou z kníh je Selekcia, ktorú mi kúpila moja sestra a neskutočne sa na ňu teším. Ďalšou je anglická knižka The Coincidence of Callie and Kayden, ktorú som tiež ešte nečítala, ale moc sa na ňu teším. Od Mary z Knižného neba som dostala The Duff, čo je asi jeden z najlepších darčekov aké som kedy dostala. Od Nin, ktorú už poznáte z videí, som dostala Harry Potter and The Philosopher's Stone a náhrdelník s drozdajkou. Tiež som si spravila radosť ja sama, lebo som si kúpila knihu Doctor Who: Magic of the Angels a Emmu, ktorú potrebujem na príjímačky. A poslednou zložkou sú knihy, ktoré som nečakala, ale vážne som ich chcela mať doma S kamarátkou som bola v knižnici a stále sme pri regáli s Harrym Potterom a ja som len tak nenápadne povedala, že som ho vždy túžila mať doma. Odpoveď znela, že ona mi daruje prvé tri diely, ktoré jej doma zavadzajú. Následne som túto epizódku spomenula spolužiačke, ktorá mi povedala, že ona má doma tiež nejaké diely a že sa pozrie ktoré a dá mi vedieť. A tak som dostala k piatemu, šiestemu a siedmemu dielu. Momentálne mi chýba len štvrtý diel, ktorý sa mi však dnes podarilo zohnať a uvidíte ho v ďalšej chvastačke..Dúfam, že sa vám moje oneskorené chvastanie páčilo a vidíme sa opäť o mesiac.7 komentárov

 1. Tý jo, nevěděla jsem, že vy lidé na slovensku máte až tak jiné názvy Harry Potterů. Například Dary smrti. To tedy podle mě zní vážně... divně. Jsem zvyklá na Relikvie smrti, které podle mě tedy určitě zní tak jako lépe :)
  Ale jinak vážně potlesk za takovou pěknou hormádku! Já jsem ráda za svých pět, které taky obsahovaly Selekci :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tý bláho, to je hromada!! :) Gratuluji ke kompletním Potterům, ti jsou prostě potřeba :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Dokonalé knihy máš za január :) Ja som v tento mesiac nahromadila ich len 3 :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. No tak to váu.. takú kopu som za mesiac ešte nenazbierala! :D Harry Potter a Doctor Who proste top. Za to máš u mňa jednotku s hviezdičkou! :D ^^

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Krásne kúsky. Harry Pottera by som si aj ja už konečne mohla kúpiť .Selekcia ma síce na začiatku nebavila ale po par stranách sa to rozbehlo .Na The Duff sa veľmi teším :)

  OdpovedaťOdstrániť