Mesačná chvastačka - OKTÓBER 2015

Toto meme má na svedomí Judit!

Ani neviem ako a ďalší mesiac prešiel ako voda. Strávila som ho hlavne škole, ktorá sa rozbehla na už naplno. Preto som ani veľmi nečítala a ani recenzným výtlačkom som nevenovala veľkú pozornosť. Avšak prečítala som viacero skvelých kníh a pribudli mi úžasné kúsky. Tak poďme na to!

Prvou skupinou sú recenzné výtlačky, ktoré sú tri. To je pri mne celkom prekvapenie. Dve knižky mi prišli od Slovartu a to Zakázaná láska a Dám ti aj slnko. Zakázanú lásku som prečítala, recenzovala a orevala. Tá kniha má proste grády a vrelo odporúčam, ale nie každému. Dám ti aj slnko som začala čítať a som asi na strane desať, takže vám viac nepoviem. A poslednou knihou je Nabíjač, ktoré som dostala z Preškoly.sk a včera som ju dočítala. A bola super! Ako chudobný študent si veľmi vyskakovať nemôžem, ale jednu knihu som si aj kúpila. Ale nie dobrovoľne. Je to kniha English Grammar Practice Book od Márie Hardošovej. Toť vše ku kúpeným knihám.

 
Opäť sa mi podarilo niečo vymeniť. A také super knihy. Prvou knihou je Zájsť priďaleko od Abbi Glines a som ju dnes prečítala a bola super. Ďalšie dve knihy sú Milenec z temnot a Marcelo objavuje skutočný svet. Marcela som už čítala a bolo to super, tak som to chcela mať aj doma. A na Milenca ako prvý diel Bratrstva černé dýky sa veľmi teším. 

Poslednou skupinou sú knihy, ktoré som dostala. Od kamarátky som dostala Džínsový denník 5 a to len tak, za čo jej veľmi ďakujem. A na začiatku mesiaca v Novom čase bola posledná kniha a to Kocúrkovo od Jána Chalupku. Keďže študujem poľštinu potrebujem k tomu aj slovník a moja spolužiačka mala dve Poľské konverzácie a jednu mi venovala. A potom tu mám štyri kúsky, ktoré som dostala na narodeniny. Prvú som dostala od mojej úžasnej spolubývajúcej Ľubka a je to The Perks of Being a Wallflower. čo je moja obľúbená kniha a konečne mám aj anglickú verziu. Od mojej BFF Ninušky, ktorú poznáte som dostala Confess od Colleen Hoover a som veľmi rada, lebo po tejto knihe som dlho túžila. Od Mary z Knižného neba som dostala Výnimočnú, ktorú som tiež chcela mať doma, lebo je to výborný kúsok. A poslednou knihou je kúsok, ktorú si chcem už dlhšie prečítať. Je to Hra o tróny, ktorú som dostala od mojej sestry.


Tak to sú moje prírastky za október a som z nich nadšená!

4 komentáre

  1. Mas mnoho peknych knih! :) The perks of being wallflower jsem v anglictine jeste necetla, ale je to moje oblibena kniha

    OdpovedaťOdstrániť
  2. J.R. Ward mám celou sérii bratrstva černé dýky ( zatím celou ) 14 dílů a miluji

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Stejné hra o trůny - skvělé , četla jsem všechny zatím vydané knihy a moje oblíbené

    OdpovedaťOdstrániť